Filmai apie investavimą

filmai apie investavima

Investavimo filmai gali būti įdomus ir naudingas šaltinis žinioms tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie investavimo pasaulį arba tiesiog mėgsta žiūrėti filmus apie finansus. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir geriausiai įvertintų filmų apie investavimą.

10 geriausių filmų apie investavimą

 1. „The Wolf of Wall Street” (2013)
 2. „The Big Short” (2015)
 3. „Wall Street” (1987)
 4. „Boiler Room” (2000)
 5. „The Pursuit of Happyness” (2006)
 6. „Glengarry Glen Ross” (1992)
 7. „Margin Call” (2011)
 8. „Inside Job” (2010)
 9. „Too Big to Fail” (2011)
 10. „Arbitrage” (2012)

Filmų aprašymai

 

The Wolf of Wall Street (2013 m.)

Pirmasis filmas, kurį rekomenduojame, yra „The Wolf of Wall Street” (2013 m.). Šis filmas su Leonardu DiCaprio vaidinamu Jordanu Belfortu pasakoja istoriją apie tikrąjį Wall Street burbulą ir apie vieną iš jame dalyvavusių įtakingiausių brokerių. Filmą lydi didelis rizikingumas, pasipiktinusios masės ir įvairios nusikaltimų istorijos, todėl tai gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pajusti intensyvų investavimo pasaulio ritmą.

The Big Short (2015 m.)

Kitas filmas, kurį rekomenduojame, yra „The Big Short” (2015 m.). Šis filmas pasakoja apie finansinį krizę 2007-2009 metais ir apie keletą žmonių, kurie spėjo atspėti krizės atsiradimą ir uždirbo milijonus iš jos. Filmas pasižymi puikiu aktorių ansambliu, įskaitant Christianą Bale’ą ir Steve’ą Carellą, ir yra puikus būdas sužinoti daugiau apie tai, kaip vyko finansinė krizė ir kaip kai kurie žmonės galėjo iš jos pasipelnyti.

Wall Street (1987 m.)

Trečiasis filmas, kurį rekomenduojame, yra „Wall Street” (1987 m.). Šis klasikinis filmas su Michaelu Douglasu vaidinamu Gordonu Gekku pasakoja istoriją apie jauną ir ambicingą vertybinių popierių brokerį, kuris bando tapti Wall Street lyderiu. Filmas yra puikus pavyzdys to, kaip investavimo pasaulis gali būti kartu ir įdomus, ir konkurencingas, ir gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia vertybinių popierių rinka.

Visi šie filmai yra puiki galimybė sužinoti daugiau apie investavimo pasaulį arba tiesiog mėgautis įdomiomis finansų temomis.

„The Wolf of Wall Street” ir „The Big Short” yra labiau drama, o „Wall Street” ir „Boiler Room” – labiau komedijos. „The Pursuit of Happyness” ir „Glengarry Glen Ross” yra labiau motyvacinio pobūdžio filmai, o „Margin Call”, „Inside Job” ir „Too Big to Fail” yra labiau dokumentinio pobūdžio ir suteikia gilesnį supratimą apie finansinius įvykius. „Arbitrage” yra suspensas ir pasakoja istoriją apie turtingą finansų verslininką, kuris bando išsisukti iš sudėtingos situacijos.

Kur išmokti investavimo pagrindus

 1. Konsultuojantis su finansų patarėju arba investavimo specialistu. Jie gali padėti jums suprasti investavimo pagrindus ir pasirinkti tinkamiausius investavimo būdus jūsų individualioms poreikiams ir tikslams.
 2. Mokantis iš knygų apie investavimą. Yra daugybė knygų, kurios aprašo investavimo pagrindus ir suteikia naudingų patarimų pradedantiesiems investuotojams.
 3. Mokantis per finansų mokymų kursus arba universitetinius programas. Daugelis universitetų teikia finansų mokymų kursus arba programas, kurie gali būti naudingi norint sužinoti daugiau apie investavimo pagrindus.
 4. Mokantis per interneto mokymo platformas arba pamokas. Yra daugybė interneto mokymo platformų, kurios suteikia investavimo mokymus, ir daugelis finansų specialistų taip pat teikia pamokas ar konsultacijas per internetą.
 5. Patyrinėjant ir mokantis iš savo patirties. Investuojant savo pinigus ir stebint, kaip jie kinta, galite išmokti daug apie investavimo pagrindus ir rinką. Tačiau tai gali būti rizikinga, todėl rekomenduojame pradėti mažais kiekiais ir išmokti daugiau apie investavimo pagrindus prieš investuodami didesnius sumas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Investavimas
Taip Pat Skaitykite