Inovatyvios padelio rakečių technologijos

padelio teniso kortai

Padelis yra unikalus sportas dėl savo aikštės. Skirtingai nei teniso kortai, padelio teniso kortai yra labiau uždari, o taškus galite rinkti naudodami aikštelės sienas. Padelio kortai yra maždaug trečdaliu mažesni nei teniso kortai, o tai reiškia, kad žaidėjai turi mažiau vietos žaisti, ypač jei žaidžiate dvejetuose. Žinant tai, bus sunku žaisti padelį teniso korte, tačiau šiame straipsnyje bus papasakota daugiau apie unikalius padelio elementus.

Padelio teniso specifikacija

Padelio kortas suprojektuotas kiek kitaip nei teniso kortas, nes aikštyną supa keturios sienos. Vidutiniškai teniso kortas yra maždaug 23,77 M (ilgis) x 10,97 M (plotis). Palyginimui, padelio aikštelės dydis yra 20 m (ilgis) x 10 m (plotis), todėl žaidėjams yra mažiau vietos, jei jie yra įpratę žaisti tenisą. Įprastas padelio žaidimas taip pat yra žaidžiamas poromis, todėl padelio žaidėjai, perėję nuo teniso, turės pritaikyti savo strategiją žaisti mažesnėje erdvėje.

Negalite žaisti padelio teniso aikštelėje, nes norint surinkti taškus reikia keturių sienų. Padelis šiuo aspektu išsiskiria tuo, kad keturios sienos suteikia dar vieną būdą pelnyti taškus prieš varžovus, ko negalite padaryti tenise. Sienos gali būti sudarytos iš betono, tinklelio arba stiklo. Stiklas yra optimali medžiaga padelio aikštelei dėl savo puikių atšokimo savybių, kurios leis jums pataikyti kamuolį į skydą tokiu pat greičiu ir tradiciniu smūgiu.

Tenisas dažnai žaidžiamas ant žolės, molio ar betono. Padelio aikštelėje paviršius dažniausiai būna sudarytas iš asfalto, dirbtinės žolės arba betono. Tai, ko teniso kortuose pasigenda padelis, yra natūrali žolė. Kadangi Padelis remiasi atšokimu, žolė sumažina padelio kamuoliuko atšokimo rodiklį. Tai savo ruožtu sulėtintų žaidimą. Tačiau, jei esate vejos teniso žaidėjas, turėsite pritaikyti savo padavimus, kad galėtumėte prisitaikyti prie papildomo atšokimo.

Pdelio teniso rakečių inovacijos

Supranti, kad tau reikia naujos padelio raketės, pradedi kelionę ieškoti sau tinkamiausios ir tada tave ištinka klausimas. „Kodėl padelio raketės TOKIOS brangios? Galiu susitaikyti su tuo, kai pirmą kartą pradėjau žaisti padelį, buvau šokiruotas, kad jie PRADĖJO nuo maždaug 50 svarų sterlingų, jau nekalbant apie tuos, kurie kainavo daugiau nei 300 svarų.

Nuo tada aš sužinojau, kodėl taip yra, ir keletą būdų, kaip galite sutaupyti pinigų pirkimo procese. Bet kodėl padelio raketės tokios brangios? Kuriant padelio raketes vyksta ilgas gamybos procesas, naudojamos brangios medžiagos ir technologijos. Taip pat atsiranda didelės paklausos veiksnys. Panagrinėkime tai toliau: kodėl padelio raketės tokios brangios?

Inovatyvios medžiagos

Medžiaga yra svarbus veiksnys. Manau, kad geras būdas tai pažvelgti yra lyginti padelio raketę su teniso rakete. Teniso raketėje turite labai ploną rėmą, o likusią raketės dalį sudaro stygos.

Čia medžiagos nėra per daug. Tuo tarpu padelio raketėje, nors turite ką nors mažesnio, turite sudėtingesnį dizainą, storesnį rėmą, o visame paviršiaus plote naudojama medžiaga.

Medžiagos brangios… Daugumoje padelio rakečių dažniausiai naudojama medžiaga yra anglis. Deja, anglis yra brangi. Taip yra todėl, kad anglies gamyba užtrunka ilgai, tam skiriama daug darbo ir pinigų.

Dabar visose aukščiausiose padelio raketėse pagrindinis rėmas yra 100% anglies, o daugelis jų taip pat turi anglies dangą. Taip pat yra didžiulė anglies paklausa, ypač šiuo metu, nes padelis auga labai greitai. Didžiulė paklausa = didesnė kaina = brangios padelio raketės.

Naujausios technologijos

Didieji prekių ženklai turi neįtikėtinai sunkiai dirbti, kad sukurtų naujas ir revoliucines technologijas, kad išliktų žaidimo priekyje. Kiekvienais metais šių prekių ženklų standartas tampa vis geresnis. Pažvelkite į Nox, jie remia kai kuriuos geriausius žaidėjus pasaulyje, jie PRIVALO turėti geriausias technologijas ir geriausias raketes.

Brangių technologijų pavyzdžiai yra… Brangių technologijų pavyzdžiai:

 • AVS (antivibracinė sistema)
 • Daugiasluoksnė šerdis
 • Dinaminė kompozicinė struktūra
 • Egzoskeleto struktūra
 • Galios griovelis.
 • Didžiulės tyrimų ir plėtros išlaidos

Kadangi visi didieji prekių ženklai yra labai konkurencingi viršuje, norėdami pamatyti, kas gali iškelti kitą didelę reketą, dėl kurios visi išprotės, jie turi investuoti į daug tyrimų ir plėtros.

Sudėtinga bei ilgai trunkanti gamyba

Padel rakečių kūrimo procesas yra ilgas, įskaitant:

 1. Formos kūrimas
 2. Formavimas
 3. Šlifavimas
 4. Projektavimas! (parduodama daug rakečių dėl nuostabaus dizaino)
 5. Skirtingi skylių raštai
 6. Sukibimas
 7. Kokybės kontrolė ir patikros.
 8. Tam reikia laiko, investicijų ir daug darbo.

Tada dideli prekių ženklai turi praleisti daug laiko rinkodarai, testavimui, žaidėjų rėmimui ir pristatymui. Visa tai susideda! Nemanau, kad raketės brangios dėl įmonių godumo, o dėl to, kad jų gamyba kainuoja daug daugiau, nei žmonės galvoja.

Šaltinis: oksportas.com

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite