Plaukų priežiūra profesionaliame salone

macadamia

Agresyvus aplinkos poveikis, ultravioletinė spinduliuotė, stresas, nuolatinis cheminis ir fizinis poveikis neigiamai veikia plaukų išvaizdą. Specialistų teigimu, apie 90 procentų Lietuvos kirpyklų ir grožio salonų klientų reikia plaukų priežiūros procedūrų, kuriuose yra naudojamos profesionalios plaukų priežiūros priemonės.

Viena iš geriausių plaukų priežiūros priemonių yra Macadamia priemonės.

Grožio salonams ši „padrąsinanti“ statistika suteikia galimybę gerokai padidinti jūsų įmonės pelną.

Plaukų struktūra

Žmogaus plaukai daugiausia sudaryti iš baltymo keratino. Juose yra tam tikras kiekis vandens, riebalų ir vitaminų, kurių yra ir žmogaus organizme.

Apytikslė sveikų plaukų cheminė sudėtis yra tokia: 78% baltymų, 15% vandens, 6% lipidų, 1% pigmento. Kiekvienas plaukas susideda iš trijų sluoksnių. Išorinis sluoksnis, arba odelė, atlieka apsauginę funkciją. Odelė sudaryta iš plonų, į žvyną panašių ląstelių, kurios persidengia viena su kita kaip plytelės.

Po odele yra žievė – žievės medžiaga, susidedanti iš pailgų ląstelių, kurios suteikia plaukams tvirtumo ir elastingumo. Žievėje yra pigmento melanino, kuris lemia natūralią plaukų spalvą. Kiekvieno plauko centre yra medulla, susidedanti iš minkštų keratinizuotų ląstelių ir oro ertmių.

Pažeisti plaukai tinka intensyvioms atstatomosioms procedūroms grožio salonuose. Jie rodomi, pavyzdžiui, perdžiūvusioms ir išsausėjusioms garbanoms po poilsio pietiniuose saulėtuose regionuose, po balinimo ir dažymo ar ilgalaikio drėkinimo. Jie taip pat atkuria karščio formavimo priemonių, neatsargaus šukavimo, šukavimo, griežtų šukuosenų padarytą žalą.

Išbandykite šias plaukų priežiūros priemones

Keratino atkūrimas – plaukų atstatymas specialiais produktais su keratinu, suteikiantis momentinę transformaciją. Procedūra turi nedaug trūkumų, tačiau reikia atsižvelgti į vieną iš jų: keratinas greičiausiai netinka ploniems plaukams. Keratito privalumai ir trūkumai yra individualūs, todėl geriau jį atlikti su savo nuolatiniu meistru.

Kolagenas yra labiausiai maitinanti ir drėkinanti kompozicija, turinti baltymų komponentą. Maistinių medžiagų mišinys atkuria plaukų struktūrą ir padeda išlaikyti drėgmę. Ypač pastebimas kolageno naudojimas pagal šiuos patarimus.

Švelniems plaukams

Lygūs ir žvilgantys plaukai – turbūt kiekvienos merginos svajonė. O jeigu jie nepaklūsta, nestumia ir bando chaotiškai kaukti? Čia jums padės geriausios plaukų priežiūros priemonės! Stilistai pastebi, kad kai kurie iš jų turi ir atkuriamąjį potencialą (Botox yra būtent toks), tačiau dauguma suteikia išskirtinai kosmetinį efektą.

Šiame sąraše rasite pagrindines plaukų priežiūros priemones, kuriomis siekiama glotnumo ir blizgesio:

  • Hot Botox yra elegantiškas būdas „ištempti“ plaukus ir padaryti juos veidrodiškai glotnius. Kompozicija su intrasilanu ar jo analogais užtepama ant sruogos, po to pritvirtinama karštu stiliumi. Medžiaga pastebimai sutirština sruogelius ir sustiprina jas iš vidaus.
  • Tiesinimas keratinu yra populiarus būdas sutramdyti nepaklusnius plaukus. Sruogos yra prižiūrimos, prisotinamos skystu keratinu. Jo formulė apgaubia plaukų stiebus ir sukuria nematomą dangą, dėl kurios sruogos tampa lygios ir blizgios. Stilistai renkasi kompoziciją su dideliu formaldehido kiekiu, jei nori ištiesinti garbanas, ir be formaldehido, jei reikia tik pašalinti dūmus.
  • Biolaminavimas – procedūra panaši į dažymą, tačiau galimas plaukų laminavimas tonuojant. Ant plaukų lieka kažkas panašaus į lengvą plėvelę, kuri apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio ir suteikia gražaus blizgesio. Tai puikus pasirinkimas spalvotų garbanų savininkėms, tačiau jei dėl kokių nors priežasčių tai jums netinka, atkreipkite dėmesį į blizginimą ar glazūravimą.

Plaukų mitybai

Pašalinkite poringumą, gaukite minkštus ir atsparius pažeidimams plaukus, suteikite blizgesio ir elastingumo – mityba dar niekam nepakenkė, tai iš tikrųjų yra universalus intensyvios priežiūros scenarijus. Paslaptis yra produkto dozėje.

Kai sruogos trapios ir labai porėtos, namų kaukes karts nuo karto reikėtų papildyti maitinančia plaukų priežiūra salone:

  • „Cold Botox“ – tai nuoseklus kelių priežiūros priemonių naudojimas su jų fiksavimu odoje infraraudonųjų spindulių ultragarso lygintuvu arba natūralia galvos odos šiluma (po dangteliu). Skirtingai nuo karšto Botox, šaltas Botox laikomas švelnesniu.
  • „Hair Part“ – tai intensyvios priežiūros produktų pagrindu sukurta procedūra, skirta giliam viso ilgio atstatymui ir stiprinimui. Jis neturi kontraindikacijų, išskyrus individualų netoleravimą sudedamosioms dalims.

Sausiems plaukams

Plaukų priežiūros procedūros, skirtos dehidratacijai (tai laikina ir grįžtama būklė) arba sausumui (nuolatinė būklė), yra skirtos ir drėkinimui, ir odelės gebėjimo išlaikyti drėgmę atkūrimui. Tiks visos rekomendacijos iš ankstesnio „mitybos“ sąrašo, be to, prie taupyklos pridėsime dar tris.

Kokios procedūros sausiems ir dehidratuotiems plaukams yra daugelio grožio salonų meniu:

  1. Nanoplastika – tai labai daug indikacijų turinti technika: tinka plaukams tankinti, hidrobalansui atkurti, kovojant su blankumu. Amino rūgštys su vitaminais ir baltymais prasiskverbia giliai į odelę, todėl plaukai tampa tankesni, žvilgantys ir gražūs. Nanoplastika taip pat įtraukta į lygumo ir lengvo stiliaus procedūrų sąrašą.
  2. Ekranavimas – salono priežiūra, panaši į laminavimą. Procedūros metu aliejai, augaliniai ekstraktai ir baltymų junginiai į plauko pluoštą įsandarinami specialiu apsauginiu tinkleliu.
    Karštas įvyniojimas su aliejumi yra viena greičiausių technikų blondinėms ir ilgalaikių plaukų pažeistų plaukų savininkėms. Aktyvūs aliejai parenkami individualiai.

Šaltinis: https://www.beauty24.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite